Koszty dostawy

Koszt dostawy w sklepie domagazynu.pl ustalamy w zależności od wartości zamówienia netto, sposobu dostawy oraz wagi przesyłki.

Przesyłki ekspresowe do 30 kg

Wartość netto zamówienia:

  • powyżej 5 000 PLN - transport gratis

Przesyłki paletowe powyżej 30 kg

Koszt transportu wyceniamy indywidualnie

Zastrzegamy sobie możliwość zmiany kosztów dostawy dla produktów znajdujących się w okresowych promocjach. Poinformujemy o tym każdorazowo w warunkach promocji.

Możliwy jest też odbiór własny zakupionych towarów bezpośrednio z naszych magazynów.

W zależności od miejsca składowania towaru jest to jeden z naszych punktów (pełna lista punktów na stronie: domagazynu.pl/nasze-sklepy).

Odbiór własny jest bezpłatny i jest możliwy po wcześniejszym ustaleniu jego terminu.

Kontakt w sprawie ustalenia terminu dostawy: tel. 733 683 790 lub formularz kontaktowy w zakładce "Kontakt".

Czas dostawy

Czas dostawy towaru zależy od sposobu realizacji dostawy. Czas dostawy liczymy od momentu nadania przesyłki do momentu odbioru przesyłki przez adresata.

Czas dostawy to nie to samo co czas realizacji zamówienia!

Dostawa firmą kurierską

W przypadku większości nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Przesyłka zwykle powinna być u Ciebie kolejnego dnia po jej nadaniu.

Zdarzają się jednak sytuacje np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie, które ten termin mogą wydłużyć. Na szczęście to tylko niewielki procent wszystkich realizowanych wysyłek.

Zawsze masz możliwość sprawdzenia stanu realizacji dostawy, na stronie internetowej firmy kurierskiej.

Czas realizacji zamówienia

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie znajdziesz informację o przewidywanym czasie wysyłki. Wynosi on zazwyczaj od 24 do 72 godzin od potwierdzenia zamówienia.

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszych stanów magazynowych oraz terminów spodziewanych dostaw. Nasi handlowcy poinformują Cię o ewentualnym wydłużeniu czasu realizacji zamówienia.

O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia staramy się potwierdzać na bieżąco (pracujemy 8:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku).

Pamiętaj, że brak możliwości kontaktu z Tobą w sprawie zamówienia może wydłużyć czas realizacji.

Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.

Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Kurierzy i kierowcy firm spedycyjnych są pracownikami zewnętrznych firm, które współpracują z nami. Choć nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość ich pracy, to możemy składać skargi na opóźnienia z wynikające z ich winy.